Regulamin pobytu

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego „DRAWA”
Cieszyno 37
78-520 Złocieniec

 1. Zamówienie usług Ośrodka następuje po wpłacie 30% ich wartości. Rezerwacja wstępna, utrzymywana jest przez 2 dni, później ulega likwidacji w przypadku braku wpłaty. Wpłata zadatku stanowi potwierdzenie rezerwacji i akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Pozostałą część wpłaty należy uiścić w dniu przybycia na Ośrodek.
 3. Gość zobowiązany jest rozpocząć pobyt w ustalonym terminie. W przypadku nieprzyjechania i niepoinformowania zarządcy ośrodka o problemach z dojazdem, ośrodek ma prawo wynająć pomieszczenia innym osobom jeśli gość nie dojedzie do godziny 20:00 planowanego dnia przyjazdu.
 4. Doba rozpoczyna się od godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 5. Każdy korzystający z usług Ośrodka zobowiązany jest do przestrzegania przepisów BHP i ppoż., a także do zachowania porządku i czystości w miejscach pobytu.
 6. Przed wyjazdem należy zdjąć pościel, pozostawić pomieszczenia w należytym porządku oraz przekazać klucze przed ich opuszczeniem.
 7. Każdy korzystający z usług Ośrodka zobowiązany jest do niezwłocznego zgłaszania obsłudze Ośrodka wszelkich strat i uszkodzeń występujących podczas pobytu. Ośrodek ma prawo do żądania odszkodowania za spowodowane straty.
 8. Na Ośrodku obowiązuje cisza nocna w godz. 23.00 do 8.00 .
 9. Ośrodek posiada niestrzeżoną plażę i każdy korzysta z niej na własną odpowiedzialność.
 10. Na Ośrodku za wyjątkiem plaży, mogą przebywać zwierzęta domowe. Właściciel zwierząt zobowiązany jest posiadać aktualną książeczkę szczepień psa, kota itp. Zwierzą nie może załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych na terenie Ośrodka. Pies nie może chodzić luzem (bez smyczy). Psy nie mogą zakłócać ciszy i spokoju wczasowiczów.
 11. Zezwala się na korzystanie z własnych urządzeń sportowych oraz sprzętu pływającego, za które Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności.
 12. Dopuszcza się palenie otwartego ognia wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym.
 13. Osoby odwiedzające wczasowiczów są zobowiązane poinformować o tym fakcie kierownictwo Ośrodka. Osoba odwiedzająca może przebywać na terenie Ośrodka od godz. 9.00 do 22.00 po uiszczeniu opłaty w wysokości 5 zł (za osobę). Osoba odwiedzająca za parkowanie samochodem na terenie Ośrodka płaci 50 zł.
 14. Nie zwracamy pieniędzy za skrócenie pobytu w Ośrodku DRAWA.
 15. Każda dodatkowa osoba ponad stan dopłaca 50 zł za dobę. 

Napisz do nas